22.06.2020 | 01:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novinky u traktorů Case IH

Na polním dni společnosti Cerea, a. s., Naše pole bylo připraveno pásmo přednášek. O novinkách v technice promluvil Pavel Novák, produktový manažer traktorů CASE IH ze společnosti AGRI CS, která je výhradním dovozcem traktorů CASE IH. Jednou z novinek, o které se zmínil, byla přepracovaná řada traktorů Magnum. Ačkoliv je nový Magnum vyspělý traktor s výbavou mnoha elektronickými systémy a funkcemi, stále staví na svých původních hodnotách, kterými jsou robustnost, síla a spolehlivost.

Architektura ovládání je nová a bude postupně začleňována i do nižších traktorových řad. Zajímavou možností je verze Rowtrac, kdy zadní kola jsou nahrazena pásovými jednotkami. Jejich výhody jsou notoricky známé: lepší rozložení hmotnosti, nižší negativní zhutnění půdy a rovněž lepší přenos síly na podložku a větší tahový výkon.

V řadě přibyl nový nejsilnější model, a to CASE Magnum 400 AFS s maximálním výkonem 435 koní.

Na novou úroveň byl posunut komfort jízdy. V nejvyšší výbavě se sedadly v červené kůži je možné plně nastavit odpružení kabiny. K dispozici na přání je imobilizér. To je oblíbený prvek za velkou louží, kde se na traktoru střídá více řidičů.

Novinkou je též nový satelitní navigační systém AFS AccuGuide, jehož součástí je i nový přijímač Vector. Systém je výrazně přesnější, a i když „nevidí“ v daný čas satelity, dokáže trasu dopočítat a stroj přesně navádět. Nové prvky má i telematický systém a k dispozici je též zákaznický portál My.CaseIH.com a funkce systému AFS Connect, který umí mimo jiné pracovat s mapami LPIS nebo tvořit reporty.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down