22.09.2022 | 07:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový kompaktní teleskopický manipulátor

Formou webináře představila společnost Bobcat pozvaným hostům své novinky. První je zcela nový superkompaktní teleskopický manipulátor TL25.60. Nový TL25.60, nejmenší ve své řadě, zvyšuje počet teleskopických manipulátorů Bobcat s pevným rámem určených k použití ve stavebnictví, půjčovnách i pro běžnou manipulaci na 11 modelů.

Ve svém komentáři k představení těchto nových strojů uvádí Mike Vought, viceprezident pro produkty Doosan Bobcat EMEA, následující: „Protože na staveništích je stále méně místa, musí být teleskopické manipulátory kompaktnější a obratnější. Nový Bobcat TL25.60 jsme navrhli tak, aby nejen splňoval tento požadavek, ale aby byl i tím nejlepším kompaktním strojem na trhu. S86 a T86 jsou také výjimečné stroje, jsou to ty nejvýkonnější kompaktní nakladače, jaké jsme kdy vyrobili, a nabízejí ještě všestrannější využití jako nosné stroje pro specializované příslušenství i mimořádně výkonní ‚pracanti‘.“

Nový teleskopický manipulátor TL25.60 byl navržen s ohledem na jednoduchost použití, vynikající stabilitu, optimální komfort a bezpečný provoz při jakémkoli druhu použití.

Stroj TL25.60 pohání motor Bobcat Stage V o výkonu 75 koní. Stroj má užitečnou nosnost 2500 kg, nabízí maximální výšku zvedání 5,91 m s maximálním dosahem 3,31 m. Montážní systém Bob-Tach (ruční nebo hydraulický) dále zvyšuje všestrannost stroje TL25.60 a umožňuje použití příslušenství, určených pro řadu nakladačů Bobcat.

Florian Hilbert, produktový manažer pro teleskopické stroje Bobcat pro oblast EMEA, uvádí: „Nehledě na superkompaktní provedení je kabina tohoto modelu TL25.60 stejná jako v případě špičkového 18metrového modelu Bobcat řady R. Zákazníci si tak mohou být jisti, že mají nejprostornější kabinu na trhu kompaktních teleskopických manipulátorů. Verze nakladače TL25.60, zaměřená na zemědělský segment, bude uvedena na trh v roce 2023.“*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down