12.05.2022 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový model elektrických pracovních tříkolek od českého výrobce

Český výrobce elektrických tříkolek, společnost Energy Adventure, představil na německém veletrhu Agra Lipsko modernizovanou verzi oblíbené elektrické pracovní tříkolky Advento Maxi. Nový stroj disponuje odnímatelnými vyvýšenými bočnicemi a mechanickým zvedákem korby.

„Naším cílem je představovat zákazníkům inovace a modernizace, které jim ulehčí práci. S novou verzí Adventa Maxi naloží uživatelé na stroj více nákladu a pohodlně, bez námahy a jednoduše jej dokážou složit,“ říká Jan Berka, jednatel společnosti Energy Adventure s.r.o.

Sériová výroba chystaného stroje se plánuje spustit v letošním roce s ohledem na poptávky od zákazníků. Zařazením do prodeje zároveň dochází k rozšíření produktové nabídky oblíbených strojů Advento Maxi.

První prototyp nového Adventa Maxi se představil veřejnosti na veletrhu Agra Lipsko, který se konal od 21. dubna do 24. dubna v německé spolkové zemi Sasko. Stroje Energy Adventure byly k vidění na stánku A91.

Verze Advento Maxi Camo poutá pozornost svým vybavením. Elektrická pracovní tříkolka je potažená speciální maskovací fólií Camo a disponuje dvojitou baterií prodlužující výkon stroje, sklopným sedadlem a off-road pneumatikami vhodnými do každého terénu.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down