06.03.2023 | 06:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový multi sklízeč jde na trh v Severní Americe

Společnost New Holland Agriculture North America rozšířila své portfolio špičkových sklizňových strojů v Severní Americe zavedením nového multi sklízeče Braud 11.90X Multi. Vysokokapacitní Braud 11.90X Multi je vyvinutý pro využití v olivových hájích s vysokou hustotou výsadby a v sadech mandlí, lískových oříšků a pistácií.

"Naše osvědčená výkonnost na vinicích v Severní Americe a po celém světě se sklízeči ovoce New Holland Braud je dobře známá a získala nám pověst lídra v oboru," řekl Thierry Le Briquer, vedoucí sklízečů vinných hroznů a oliv společnosti New Holland. "Tento nový model staví na základech, které společnost New Holland Braud vybudovala, a posouvá naše portfolio sklízečů do dalšího vývoje se zaměřením na obsluhu superefektivních pěstebních provozů a pěstitelů s vysokou hustotou výsadby, jejichž cílem je vytvořit udržitelnější systém pěstování."

Zcela nový stroj, Multi sklízeč Braud 11.90X Multi, byl postaven tak, aby poskytoval vysokou kapacitu a efektivitu v ovocných hájích a sadech, včetně oliv, mandlí a dalšího ovoce v řádkové výsadbě. Dokonce i jako zcela přepracovaný stroj využívá klíčové funkce sklízeče Braud, které jejich provozovatelé snadno rozpoznají, a zároveň zahrnuje schopnost pracovat ve více plodinách, minimalizovat dopad na stromy a sbírat ovoce s vysokou účinností.

Nový multi sklízeč disponuje bezprecedentní kapacitou zásobníku. Maximální čisticí plocha zajišťuje vysokou kvalitu sklizně u každé plodiny. Multi sklízeč může také sklízet olivové sady rychlostí až 4 km/h, což umožňuje provozovatelům pokrýt větší plochu za méně pracovních hodin.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down