11.05.2022 | 07:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový postřikovač pohání motor od renomovaného výrobce

Na veletrhu Tecnoshow Comigo 2022 v Brazílii byl představen nový model samojízdného postřikovače Horsch Leeb VL. Tento postřikovač těží z  výkonu a spolehlivosti motoru FPT N67, pocházejícího z renomované rodiny motorů NEF výrobce FPT Industrial.

Podnikání v zemědělství vyžaduje efektivní a vysoce spolehlivou technologii pro maximalizaci výroby s nejnižšími provozními náklady. To platí i v segmentu postřikovačů a FPT Industrial dodává energii potřebnou pro všechny činnosti. Měřítko v tomto odvětví, motor značky FPT N67, pohání postřikovač Leeb VL, který nedávno uvedla společnost Horsch v Brazílii. Stroj byl představen během veletrhu Tecnoshow Comigo 2022 v Rio Verde (Goiás) na konci března.

Člen renomované rodiny NEF, který nabízí zdvihový objem 6,7 litru, šest válců a 280 koní pro Leeb VL, poskytuje vysoký točivý moment, dostatečný výkon a dlouhé intervaly údržby.

Pokud jde o technické vlastnosti, FPT N67 je vybaven vstřikováním Common Rail a čtyřmi ventily na válec, což zajišťuje vysoký výkon a nízkou spotřebu paliva. Stupeň 3a je dosažen pomocí I-EGR (Internal Exhaust Gas Reccirculation) bez dalších komponent. Turbodmychadlo s pevnou geometrií (FGT) optimalizuje výkonovou křivku i při nízkých otáčkách a poskytuje maximální výkon motoru v nepříznivých podmínkách, což vede k usnadnění práce obsluhy stejně jako k lepší spotřebě paliva.

"Technologie FPT je uznávána po celém světě a je také měřítkem pro společnost Horsch pro její postřikovače prodávané v Evropě. S tímto konceptem mohou zákazníci německé značky nyní těžit z veškeré energie a produktivity, kterou potřebují ve svých brazilských provozech," říká Edinilson Almeida, specialista na produktový marketing ve společnosti FPT Industrial.  "Zaměřujeme se na vývoj řešení navržených tak, aby poskytovala nejlepší zákaznickou zkušenost."*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down