22.03.2022 | 06:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový přijímač, nový korekční signál

Stále více zemědělců by si přálo využívat přesnost RTK, ale zároveň se chce vyhnout větší počáteční investici. Nyní John Deere nabízí nový přijímač StarFire™ 7000 se zcela novým korekčním signálem: StarFire™ RTK. Nový signál lze aktivovat velmi snadno zakoupením obnovitelné licence, a to bez dalších investic do dodatečného hardwaru nebo aktivací.

Při době naběhnutí kratší než 10 minut lze polní práce zahájit až třikrát rychleji než předtím. Zaznamenané hranice pole mají opakovatelnost podobu nejméně pěti let, což nabízí možnost vytvořit naváděcí linie a koleje na stejném místě u následných plodin. Hranice pole lze použít po sezóně pro vysoce přesné a automatické zapínání a vypínání sekcí u postřikovače. To znamená, že John Deere přináší lepší řešení pro rostoucí poptávku po precizním zemědělství.

Podobně jako u předchozích modelů, nový přijímač nabízí jako standard korekční signál SF1 zdarma a lze jej inovovat na radiový a mobilní RTK. Přijímač StarFire™ 7000 přijímá kromě GPS a GLONASS také signály družic Beidou a Galileo. Tím se zajistí silnější signál bez dalších dodatečných nákladů, který je ještě méně náchylný na rušivé faktory, jako je například stínění stromů.

Přijímač je k dispozici v univerzální přenosné a integrované variantě. Integrovaná verze je přímo vestavěna do střechy stroje již v továrně, zatímco univerzální přijímač je vhodný k flexibilnímu použití. Díky novým praktickým madlům po stranách jej lze ještě snadněji přenášet ze stroje na stroj nebo nářadí. Přijímač je kompatibilní s novými i stávajícími stroji, a proto jej lze používat v rámci celého strojového parku.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down