22.06.2022 | 10:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový rozměr pullingových pneumatik Mitas

Mitas představuje nový, speciálně vyvinutý plášť PowerPull 01, a zvyšuje tak tahové možnosti speciálních traktorů ve sportu zvaném tractor pulling. Pneumatiky s novým rozměrem 24.5-32 PowerPull 01 patří k nejvíce používaným plášťům vyráběným pro soutěžní traktory.

Nová pneumatika Mitas PowerPull 01 přichází po velmi úspěšném rozměru 30,5L-32 uvedeném na trh v roce 2016. Je navržena pro pohon zadních kol a extrémní zátěž. Běhoun, jehož řešení vychází z mnoha let zkušeností s navrhováním a výrobou pneumatik pro vysoce výkonné traktory, je bez dezénového vzoru umožňuje týmům vytvořit si dezén vlastní.

Mitas má dlouholeté zkušenosti z tractor pullingových soutěží, spolupracuje s několika stájemi a řadou týmů, které soutěží s pneumatikami Mitas PowerPull 01. Od roku 2014 je Mitas partnerem European Tractor Pulling Committee (ETPC), organizace stojící za evropskou soutěžní sérií Eurocup.

Pavel Kott, produktový manažer pro zemědělské pneumatiky Mitas, říká: „Tractor pulling je extrémní sport, který pneumatiky skutečně testuje. Výroba správných pneumatik je náročná práce a Mitas je zde právě proto, aby v tomto speciálním sportu podporoval všechny své zákazníky po celém světě. Díky dvěma novým rozměrům můžeme vybavit populární traktory soutěžními pneumatikami na vysoké technické úrovni. Už teď jsme zvědaví na to, jak dobře si povedou v nadcházejících závodech.“*

Mitas má dlouholeté zkušenosti z tractor pullingových soutěží, spolupracuje s několika stájemi a řadou týmů, které soutěží s pneumatikami Mitas PowerPull 01

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down