22.07.2022 | 06:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nový středový shrnovač pro profesionální použití

Do řady oblíbených středových shrnovačů Pöttinger přibyla novinka TOP 882 C. Stejně jako u jeho předchůdce, TOP 842 C, je i zde zaručeno nejlepší kopírování terénu, manévrovatelnost a vysoká výkonnost.

TOP 882 C ukazuje svou plnou sílu s nastavitelným pracovním záběrem od 7,70 do 8,80 m. Díky prodlouženým hrabicím je možná velmi flexibilní šířka řádku od 1,30 až do 2,60 m. To nabízí výhodu tvorby širších řádků pro řezačky a menší šířky řádků pro lisy a sběrací vozy. Přes značný průměr rotorů 3,70 m zůstává přepravní výška i s namontovanými rameny pod 4,00 m.

Odlehčení pružin přispívá k obzvláště klidnému chodu rotorů a nejlepší ochraně půdy. Svahovou stabilitu rovněž zajišťují velké pneumatiky podvozku. Pětikolový podvozek spolu s unikátním osvědčeným konceptem Multitast dosahuje nejlepšího kopírování terénu a tím i menšího znečištění krmiva. Multitast není pouze čelní kopírovací kolečko před rotorem. Je to i nezávislé uložení rotoru. Celkově tato konstrukce pomáhá pro čistou sklizeň bez příměsí. Velká vzdálenost mezi koly podvozku zaručuje klidný chod stroje. Kolečka jsou pro rychlou reakci na nerovnosti v blízkosti prstů.

Také pro nový TOP 882 C je volitelně k dispozici řešení pomocí plazů Flowtast namísto podvozku. V obtížných půdních podmínkách to zajišťuje nejlepší provozní jistotu. Shrnovač ukáže svoji sílu zejména při sklizni mokrých až bažinatých půd nebo velmi nerovných pozemků. Objemný plaz ve tvaru srpu nabízí nejlepší kluzné vlastnosti i při pohybu do strany.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down