O strojích se všemi informacemi

Ačkoliv byl Den Zemědělce v Kámeni především přehlídkou zemědělské techniky, mezi vystavovateli nechyběli ani firmy nabízející další služby. K nim patřila také společnost GE Money Bank, která mimo jiné prezentovala možnosti financování nákupu zemědělských strojů.

Zemědělci tudíž mohli v Kámeni stroje nejen vidět, srovnávat parametry jednotlivých značek, ale i reálně uvažovat o jejich nákupu. Jak na výstavním stánku uvedla Ing. Iva Prokopová ze společnosti GE Money Bank, vyřízení úvěru na pořízené zemědělské techniky je velmi jednoduché a rychlé. Banka financujeme až 100 % pořizovací ceny včetně DPH a úvěr poskytujeme se splatností 2 – 8 let. Díky spolupráci s mnoha prodejci a importéry strojů si zákazník může vybrat takřka jakoukoliv značku stroje. Dotace úroku na pořízení stojů je v rámci programu Zemědělec od 10. 3. 2009 navýšena na 4 %. Zemědělci do 40 let věku si mohou přičíst ještě jedno procento dotace navíc.
Tím však nabídka společnosti GE Money Bank určená zemědělcům nekončím. Nabízí se možnost provozního financování s využitím nového programu PGRLF Provoz a Zpracovatel Provoz či financování nákupu zemědělské půdy, případně financování dalších podnikatelských záměrů – investice do staveb, rekonstrukcí v rostlinné a živočišné výrobě atd. Zemědělci mohou pochopitelně využít i běžné bankovní služby, jakými jsou běžný účet, termínované vklady či internetové bankovnictví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *