Obchodní společnost s širokým záběrem

Komanditní společnost Granit Quality Parts má deset zaměstnanců a sídlí ve Velkém Meziříčí. Granit je evropským lídrem v prodeji náhradních originálních dílů i náhrad všech značek pro zemědělskou, zahradní a stavební techniku.

„Granit jako velkoobchod dodává a podporuje více než 22 000 prodejců a firem napříč Evropou z centrálního skladu v německém Heeslingenu. Skladovací plocha 51 200 metrů čtverečních dělá z logistického centra největší centrální sklad náhradních dílů v branži v Evropě. Neustále držíme skladem 180 000 položek a denně odešleme průměrně 5500 objednávek,“ informoval jednatel společnosti Granit Quality Parts Rudolf Vomela. Registrovaný zákazník může objednávat náhradní díly 24 hodin denně na webshopu Granit, právě tak se uskutečňuje 90 % objednávek. Nová objednávka se automaticky vygeneruje, skladové položky jsou vyskladňovány v den objednání a následně dovezeny na místo určení. Samozřejmě osvědčení logističtí partneři zajišťují spolehlivé a včasné doručení. U malých balení probíhá dodání do druhého dne, využívá se i noční expedice. Díky komplexnímu systému Track & Trace je na webshopu Granit vždy zobrazen aktuální stav objednávky a odeslání.

„Máme v nabídce pět milionů položek, takže nic nevystavujeme. Výstava Techagro je pro nás prezentací naší firmy a umožňuje nám setkat se s prodejci a registrovanými zákazníky. Chceme rozšiřovat naši působnost i do sféry malé zahradní a komunální techniky. Naše portfolio je stabilní, neustále se však snažíme vylepšovat naše služby, katalogy i nové zboží,“ zdůraznil Rudolf Vomela.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *