04.04.2023 | 06:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Oblíbený kombinovaný stroj v novém provedení

Ve stroji LT-Master F115 se firmě Göweil podařilo vhodným způsobem sloučit lisování krmiva do válcových balíků s jeho následným ovinutím fólií. Stroj je určen ke stacionárnímu využívání a jeho plnění hmotou zajišťují návěsy či přívěsy. Do dokonale slisovaných a ihned potom fólií ovinutých balíků je možné uskladňovat nejen silážní kukuřici, ale také CCM, vojtěšku, konopí, cukrovarnické řízky, obiloviny sklizené na GPS a mnoho dalších materiálů.

Lis přitom dosahuje velmi vysoké úrovně stlačení materiálu, čímž dojde k účinnému vytěsnění vzduchu. V závislosti na délce řezanky a struktuře krmiva může být materiál v balících stlačen o 30 až 70 procent. Celý proces probíhá přitom rychle a plně automaticky. Stroj LT-Master F115 přitom vyniká vysokou výkonností.

S LT-Master F115 přichází firma Göweil na trh s novým, přepracovaným modelem. Kromě modernizovaného designu lis dokáže přesvědčit také celou řadou novinek, které uživateli nabízejí ještě více komfortu při práci se strojem a širší možnosti jeho využívání.

Velkou změnou prošel pohon lisovací komory, která není již poháněna mechanicky, ale hydraulicky. U procesu lisování a vázání je nyní možné vybírat mezi čtyřmi rychlostmi. Příjmová vana je široká 3,5 metru a je možné ji díky její nízké konstrukci snadno plnit řezankou z návěsů. Rychlost pohybu řetězového dopravníku se automaticky přizpůsobuje množství materiálu. Aby bylo zajištěno plynulé zásobování lisu materiálem, má příjmová vana objem 13 krychlových metrů. Pro lepší zpracovávání materiálů různé povahy byla vana vybavena dávkovacím válcem. Spolu s přiváděcími šneky je tak každý zpracován každý materiál.

Ovládání stroje probíhá na terminálu PROFI plus L.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down