Očekávaná nová řada

Koncern Argo pod svými křídly sdružuje tři traktorové značky McCormick, Landini a Valpadana. Největší novinkou na stánku na výstavě Agritechnica bude bezpochyby dlouho očekávaná řada traktorů McCormick X8. V řadě McCormick X7 se představí zcela nový model McCormick X7.650. Rodina traktorů Landini bude prezentovat inovované modely série 6 a 7 a nebude chybět ani zástupce speciálů REX s novým vzhledem. Traktory Valpadana budou prezentovány jako průřez sortimentu, taky aby návštěvníci zaznamenali širokou nabídku a rozsáhlé možnosti uplatnění těchto strojů.

Nový model McCormick X7
Traktorová řada McCormick X7 se rozrostla o nový modelX7.650. Osazen je šestiválcovým motorem Beta Power Fuel Effenciency o výkonu 150koní. Nový model nabíz stejný vysoký standard a komfort jako ostatní traktory řady X7. Inovované bude ovládání funkcí traktorů a tento nový level bude k dispozici i pro stávající modely řady X7.
Na Agritechnice budou představeny také traktory série X7 ve verzi VT-Drive s plynulou převodovkou a dalšími nejmodernějšími technologiemi, jako je například terminál Data Screen manager, který pro tyto modely bude dispozici již ve standardu.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *