Ocenění pro traktor Carraro SRX 5800/6800 Tora a aktivní brány Toro Isotronic

Největší novinkou nové řady specializovaných úzkých traktorů SRX 5800/6800 Tora od společnosti Antonio Carraro je fakt, že ačkoliv mají traktory stejné rozměry jako předchozí řada, motor je nyní navíc vybaven filtrem pevných částic, splňuje emisní předpisy Stage-V a má vyšší výkon. Kromě toho se traktory mohou pochlubit vysoce výkonným hydraulickým systémem, reverzibilním sedadlem a k dispozici jsou modely jak s kabinou, tak bez ní.

Tento typ speciálních traktorů umožňuje zemědělskou mechanizaci i v místech, která jsou velmi těžko přístupná. Neustálé zpřísňování emisních předpisů ohrožuje samotnou existenci takových strojů. Společnosti Antonio Carraro se podařilo skloubit všechny požadavky jak legislativní, tak praktické a její stroj právem získal ocenění.

Toro Isotronic

Také společnost Maschio Gaspardo na výstavě Eima uspěla a to s aktivními bránami Toro nově kompatibilními se systémem ISOBUS. Brány mají jak mechanické, tak i elektronické inovace. Novinkou jsou systémy ložisek hnacího hřídele i zadních válců, které zabraňují vniknutí vnějším nečistotám a mají lepší mechanické vlastnosti. Kromě toho využívá stroj protokol ISOBUS pro komunikaci o příkonu, teplotě oleje v převodovkách, otáčkách rotorů, smyku kardanových hřídelí, aktuální pracovní hloubce, nesouososti válců, správném seřízení kardanových kloubů při skládání a počtu odpracovaných hodin na hektar. Díky tomu se zvýšila životnost i produktivita stroje a model nabízí komfortnější ovládání.

Toro Isotronic

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down