Ofenzíva novinek pro prémiový sektor

Na podzimním veletrhu Agritechnica vystavovala své stroje pro manipulaci také firma Kramer. Teleskopické manipulátory a kolové nakladače v šedo-zeleném lakování se prezentovaly na stánku o rozloze 440 m2 v hale 6. Kromě toho byly k vidění také u strategického partnera – v expozici techniky John Deere v hale 13.

Firma Kramer vyrábí již více než devadesát let zemědělskou techniku. Zpočátku to byly traktory, které tomuto výrobci získaly pověst. V posledních pěti letech firma věnovala značné úsilí zdokonalení národní i zahraniční prodejní sítě. Především v Evropě se prodejní síť rozšířila díky strategickému partnerství s výrobcem John Deere.

Při příležitosti veletrhu Agritechnica připravila firma Kramer pro své příznivce zajímavé novinky. Navazuje tak na prezentaci nových velkých teleskopických manipulátorů s výškou zdvihu 6-9 m pro zemědělství v létě 2017 – modelů KT357 až KT559.

A hned v lednu 2018 přichází pro tyto manipulátory první výraznější inovace. V kabině se objeví elektronický joystick All-In-One a ovládací prvek Jog Dial, s nimiž může obsluha intuitivně ovládat všechny funkce. Každý řidič si jednoduše individuálně nastaví citlivost joysticku podle svých zkušeností. A všechna data o stroji a potřebná nastavení se zadávají na novém terminálu s obrazovkou s úhlopříčkou sedmi palců.

Manipulátory Kramer KT557 a KT559 se kromě toho od ledna 2018 pochlubí zvláštní inovací: novým hydrostatickým pohonem pojezdu „ecospeedPRO“, který se vyznačuje zvýšenou tažnou silou a lepší dynamikou. Přepracovanou modelovou řadu teleskopických manipulátorů reprezentovaly v expozici na Agritechnice modely KT357 a KT557.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství č. 3/2018.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *