28.06.2024 | 02:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Overum Industries AB jako samostatná firma

V dubnu loňského roku CNH Industrial prodala svůj podnik vyrábějící pluhy Överum. Novým majitelem se stala investiční společnost se sídlem v Mnichově. Pod novým názvem Overum Industries AB („Overum Industries“) zahájila společnost samostatnou činnost s tím, že nadále bude dodávat pluhy a náhradní díly značek Överum a New Holland stávajícím i novým prodejcům.

Společnost Överum se specializuje na výrobu zemědělských strojů pro zpracování půdy. Pluhy Överum jsou známé svou inovativní konstrukcí a vysokou odolností, jsou prospěšné pro půdu a přispívají k vyššímu výnosu plodin. Pluhy se vyznačují velkým pracovním záběrem a vynikající manévrovatelností, což zemědělcům výrazně snižuje provozní náklady. Díky moderním technologiím mají stroje Överum prodlouženou životnost a minimální náklady na údržbu.

Pluhy Överum jsou známé svou inovativní konstrukcí a vysokou odolností, jsou prospěšné pro půdu a přispívají k vyššímu výnosu plodin

Kontinuita podnikání

Změna vlastníka byla dokončena v dubnu letošního roku. Overum Industries dokončuje přechod od společnosti CNH Industrial NV. Jako nezávislá společnost bude nadále sídlit ve Švédsku a veškerá výroba bude pokračovat v původním závodě, což zajišťuje zachování vysoké kvality výrobků.

Společnost Overum Industries AB se zavázala zajistit kontinuitu podnikání v oblasti pluhů Överum i New Holland prostřednictvím dohody o „měkkém přechodu“ uzavřené se CNH Industrial. To znamená, že pluhy New Holland budou dodávány nejméně po dobu jednoho roku, čímž bude zajištěna kontinuita výrobků. Náhradní díly pro obě značky budou nadále dodávány podle stávajících dohod. Společnost Overum Industries bude podporovat dealerskou síť New Holland v oblasti pluhů a poprodejní asistence.

Kromě toho bude společnost investovat do výzkumu a vývoje nových produktů s cílem zvýšit jejich účinnost, životnost a ekologickou udržitelnost.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down