26.09.2022 | 07:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pásy chrání hotové povrchy

Bobcat představuje nový pásový mininakladač MT100, který zastane velké množství namáhavé dřiny. Systém pohyblivých protizávaží (CW) ještě dále rozšiřuje možnosti stroje a umožňuje uživateli přizpůsobit nosnost nebo příslušenství pro zemní práce podle potřeby. Standardně jsou protizávaží umístěna v přední části podvozku a zajišťují tak optimální kontakt s terénem. Jejich přesunutím dozadu se zvýší nosnost na 485 kg a bod přetížení na 1387 kg.

Motor s výkonem 25 koní efektivně pohání MT100 i připojené příslušenství. Pásy a výkonná hydraulika s kapacitou 41 l/min dávají nakladači MT100 schopnost multifunkční práce s použitím mnoha různých typů příslušenství. Samozřejmostí je splnění emisní normy Stage V.

Ať už se jedná o stavbu, demolici nebo terénní úpravy, MT100 sdílí mnoho příslušenství s dalšími nakladači Bobcat používající systém Bob-Tach. K dispozici je také standardní rozhraní pro připojení dalších strojů, které mohou mít zákazníci ve svých vozových parcích. 

Pásy stroje MT100 umožňují jízdu po hotovém povrchu bez obav z oprav a nákladů spojených s jeho poškozením. Tlak působící na terén je pouze 36 kPa, proto standardní pásy o šířce 180 mm zajišťují dobrou ochranu většiny trávníků a finálních povrchů. Volitelné pásy o šířce 250 mm dále snižují tlak působící na terén až na 30 kPa. MT100 má také ve své třídě špičkovou světlou výšku 205 mm, což umožňuje bezpečnější a snazší práci nad překážkami a kolem nich při demolicích a terénních úpravách.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down