14.01.2022 | 05:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Perfektní přehled o práci i strojích na dálku

Samojízdné stroje Vervaet jsou nejenom výkonné a pohodlné, ale disponují také moderní elektronikou. Sklízeče cukrové řepy a samojízdné aplikátory, vyrobené od roku 2022, jsou standardně vybaveny základní verzí systému Vervaet Connect. Senzory sbírají data o výkonnosti a provozu stroje. Získaná data jsou automaticky přenášena a zobrazována v reálném čase prostřednictvím nového online portálu MyVervaet.

Tato platforma s jednoduchým ovládáním dovoluje uživateli odkudkoli vyvolat si jak aktuální, tak i historická data z provozu svého stroje Vervaet. Hodnotu dat povyšuje na další úroveň skutečnost, že mohou být vyměňována a exportována do mnoha dalších, běžně využívaných systémů (John Deere, Dacom, Agrarmonitor a dalších).

Nový systém telemetrie přináší bohaté informace, zahrnující kromě jiného následující body: sledování stroje v reálném čase, provozní status včetně rychlosti jízdy, aktuálního výkonu motoru, spotřeby paliva a hektarové výkonnosti. Dále je možné si nechat zobrazit živý náhled terminálu v kabině stroje s aktuálním nastavením a parametry. A nechybí ani servisní informace jako je hladina paliva v nádrži a provozní hodiny, všechny výstrahy a chybové hlášky v případě problémů, historická data o pracích, provedených strojem v minulosti, u strojů Hydro Trike Quad je možné si zobrazit taktéž zpracované předpisové mapy pro lokálně variabilní aplikaci živin a skutečně vyaplikovaná množství.

Tím, že si uživatel může kdykoli zobrazit požadované informace, má zjednodušenou správu stroje. A pokud pracuje s několika stroji Verwaet, je to ještě významnější přednost. Parametry, jako je spotřeba paliva či výkonnost, je možné analyzovat.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down