27.07.2018 | 07:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Plachty arabských lodí

Firma Top Oil Services s.r.o. se zabývá prodejem olejů, maziv, provozních kapalin, aditiv a autokosmetiky. V České republice působí jako výhradní dovozce produktů společnosti Q8Oils. Pod značkou Q8 se skrývají produkty vyrobené z kuvajtské ropy a logo Q8, které je používáno od vstupu značky na evropský trh, symbolizuje plachty arabských lodí.
Mezi další nabízené produkty patří biologicky odbouratelná maziva Biostar, oleje a chladicí kapaliny TopOil a chladicí kapaliny Glysantin. Sortiment doplňuje i autokosmetika.

Zemědělské stroje jsou dnes nepostradatelní pomocníci při většině zemědělských operací. Přitom pro každého, kdo pracuje v zemědělství představují velkou investici. Aby se investice vyplatila a stroje mohly efektivně a dlouhodobě pracovat i v náročných podmínkách, které zemědělství přináší, je třeba speciální maziva. Společnost Q8Oils proto vyvinula kompletní sortiment maziv a dalších výroků s ohledem na speciální potřeby zemědělských strojů. Tyto produkty umožňují fungování za extrémních teplot i v náročném prostředí. Zajišťují například hladké startování nebo rychlou hydraulickou reakci i při nízkých teplotách stejně jako neklesající výkon během vysokých letních teplot či dlouhých pracovních dnů.

Produkty Q8 jsou vyráběny z ropy, a protože surová ropa je přírodní produkt, má tendenci měnit svůj typ a jakost v závislosti na svém zdroji. Právě Kuvajtská exportní ropa představuje kvalitní a bezvadnou surovinu, černý diamant, ze kterého je pak v nizozemské rafinérii Q8´s Europoort „vybroušen“ opravdový skvost. Základový olej je zde unikátním procesem zbaven zbývajících nečistot. Olej se stává čirý a hlavně oxidačně velmi stabilní. Oxidační stabilita je důležitá, neboť dovoluje olejům pracovat delší dobu a chránit tak všechna zařízení.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down