Plánují posílit servisní zázemí

„S růstem divize zemědělské techniky narůstá i portfolio zákazníků z celé Moravy, a proto je třeba myslet na kvalitní servis a přiblížit se zákazníkům. Lze očekávat, že servisní zázemí budeme rozšiřovat. Konkrétní lokality zatím vybíráme,“ prozradil Ondřej Červenka, ekonomický ředitel a jednatel společnosti LUKROM, spol. s r. o.

V rámci Dnů otevřených dveří v Kroměříži předvedl LUKROM, spol. s r. o., zemědělskou techniku značek John Deere, Horsch a JCB. K vidění byly i stroje značek Patriot, Krampe, Bauer a Maschio nebo mechanizace živočišné výroby. Přes 1400 návštěvníků nahlédlo i do technického zázemí střediska, včetně pneuservisu.

John Deere je obratově stále číslo jedna ve společnosti LUKROM. Nově v nabídce nalezneme inovované řady traktorů John Deere 6MC a 6RC, včetně nejsilnějšího modelu 6195M. Novinkou v sortimentu převodovek je verze CommandQuad Plus EcoShift, tedy převodovka s elektrickým řazením skupin. Řada 6R je doplněna o dva modely 6230R a 6250R. John Deere také vyvinul vlastní multifunkční joystick, kterým lze traktor vybavit místo klasického CommandArmu.

„V rámci projektu JCB jsme v roce 2016 prodali 40 teleskopických manipulátorů a čtyři kloubové nakladače. Podařilo se navýšit i prodej náhradních dílů. Mile mne překvapilo 12 prodaných traktorů Fastrac,“ konstatoval vedoucí projektu JCB Petr Sedláček. Na veletrhu SIMA 2017 v Paříži uvedlo JCB na trh novinku v segmentu teleskopických manipulátorů střední třídy. Manipulátor JCB AGRI SMART POWER je vybaven motorem o výkonu 74 koní a splňuje emisní normu Tier 4 Final.  Nové jsou i JCB AgriPro – teleskopické manipulátory s variabilní převodovkou DualTech VT. Zájmu se těšil i traktor limitované edice JCB Fastrac 4220 – „25 YEARS“ .

Za projekt Horsch se prodalo 67 strojů. Horsch představil řešení, které umožňuje vysévat plodiny na konečnou vzdálenost při vysoké pracovní rychlosti. Nově jsou v nabídce  Terrano 10 FM a 12 FM o velkých pracovních záběrech, radličkový podmítač Cruiser pro jarní přípravu seťového lůžka, případně na mělkou podmítku – v záběrech 10 m a 12 m. Pro talířové podmítače Joker RT nově Lukrom nabízí nožové válce.*

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *