18.10.2022 | 06:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pneumatiky pro traktory střední a vyšší výkonové třídy

Společnost Trelleborg Wheel Systems vychází vstříc dalšímu trendu v současném zemědělství, a to jsou stále chytřejší a vzájemně propojené stroje. Pneumatika TM1000 ProgressiveTraction je připravena pro spolehlivé fungování ve spojení se systémy CTIS (centrální regulace tlaku vzduchu) a kontroly tlaku vzduchu v průběhu práce.

Tabulka rozměrů pneumatik TM1000 ProgressiveTraction je rozsáhlá. Vyrábí se se šířkou od 420 až do 900 cm a mohou být montovány i na standardní ráfek. Montáž usnadňuje nová konstrukce patky.

Integrovaná technologie ProgressiveTraction pneumatice poskytuje její nejdůležitější výhody – vysokou nosnost, redukované zhutňování půdy a vynikající trakční vlastnosti. Sází přitom na velkou šířku zubů. Pneumatiky jsou odolné vůči vzniku vibrací, nezvyšují spotřebu paliva a toto řešení prodlužuje jejich životnost.

Trakce v měkké půdě je jedním z hlavních kritérií. Konstruktéři firmy Trelleborg se proto zaměřili na dezén a vyvinuli design s dvojitou hranou dezénových figur. Takové řešení zlepšuje trakci, omezuje vibrace a snižuje rozptyl energie. „V porovnání s běžnými pneumatikami se zvyšuje přilnavost a současně snižuje spotřeba paliva, což snižuje náklady na provoz a minimalizuje zhutnění půdy,“ potvrzují uživatelé těchto pneumatik.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down