29.06.2019 | 03:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pod střechou jako na pastvě

Společnost PAMA se zabývá opláštěním a zastřešením zemědělských budov a také prodejem střešních krytin. Na stánku na polním dni Naše Pole prezentovala společnost průřez svým prodejním sortimentem. V prodejním programu společnosti PAMA jsou sklolaminátové střešní krytiny, prosvětlovací krytiny, polykarbonáty, polyuretanové tepelné izolace a sendvičové panely. U všech nabízených produktů nabízí i odbornou montáž zkušeným týmem montérů.

Pro zastřešení a opláštění neizolovaných zemědělských staveb se nejčastěji používají sklolaminátové krytiny, které jsou vysoce odolné vůči agresivními prostředí. Sklolaminátová krytina je alternativou k trapézovým plechovým krytinám a cementovláknitým krytinám, které nemají tak dlouhou životnost a neposkytují záruky v podobě koroze. Pro opláštění izolovaných staveb se používají PIR sendvičové panely, které snižují riziko tepelného stresu a izolují proti zimě i teplu.

Pamalite

V sortimentu je například rovnoměrně průsvitná krytina z dutinkového polykarbonátu PAMAlite se speciální recepturou upravující průsvit a průchod tepla. Má tloušťku 6 mm a její průsvitnost byla vyladěna tak, aby bylo zajištěno maximální prosvětlení a přitom nedocházelo k přehřívání objektu. Primárně je proto tato střešní krytina určena pro stáje a nejlépe ji charakterizuje slogan „pod střechou jako na pastvě“ Krytina PAMAlite je lehká, tvarově stálá, pružná a netoxická. Desky jsou dodávány na míru , ale s ohledem na tepelnou roztažnost materiálu se doporučuje maximální délka 7 m.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down