30.12.2022 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pokročilé systémy automatizace představeny

Během dvoudenní akce CNH Industrial Tech Day představila společnost New Holland také důležité technologie automatizace, které má v současné době k dispozici. Příkladem je systém automatizace lisů New Holland BigBaler High Density, vítěz stříbrné medaile Agritechnica 2022.

Tato pokroková technologie kombinuje automatické navádění na řádek s automatickou regulací rychlosti a automatickou kontrolou hmotnosti balíků. Systém umí zvýšit produktivitu s větším počtem balíků za den a vyšší kvalitou balíků, s výhodami také ve snížení spotřeby paliva traktoru a zvýšení komfortu obsluhy.

Pokud jde o kombinovaná automatizační řešení, společnost New Holland představila automatizační systém IntelliSense, jenž je určen pro sklízecí mlátičky CR Revelation.  Systém IntelliSense New Holland  vybírá ty nejlepší prvky optimalizace nastavení mlátičky z 280 milionů různých možností optimalizace sklizně - každých 20 sekund. V průběhu práce provádí změny nastavení mlátičky, maximalizuje průchodnost, minimalizuje ztráty a poškození zrna prostřednictvím velmi přesného měření zatížení. Na základě dat, získávaných neustále od celé řady různých senzorů, může systém neustále automaticky přizpůsobovat otáčky Twin rotoru, otáčky ventilátoru, otevření předsíta a další parametry pro dosažení požadovaného výsledku.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down