16.07.2021 | 09:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Postřikovač jako hlavní exponát

Společnost Dagros vznikla v roce 2003 a od počátku se zabývá prodejem i servisem zemědělské techniky značek zvučných jmen. Ačkoliv její prodejní sortiment je opravdu pestrý, na stánku na akci Naše pole vsadila na jeden exponát, který ovšem stál za to. Byl jím samojízdný postřikovač Agrifac, který lákal návštěvníky ke svému prozkoumání. Společnost Dagros je totiž od minulého roku oficiálním importérem těchto strojů.

Všechny stroje Agrifac jsou vyvinuty v souladu s tzv. konceptem 4E, což znamená efektivita, ekonomika, ergonomie a ekologie. Vystaven byl model Condor V z řady Condor, jenž nabízí pestrou paletu chytrých řešení dotýkající se od podvozku přes ramena až po kabinu a elektroniku.

Postaven je na stabilním podvozku StabiloPlus, který zajišťuje stabilitu a hladkou jízdu stejně jako rovnoměrné rozložení hmotnosti na všechna čtyři kola. Podvozek je pneumaticky odpružen a hydraulicky lze u konkrétního modelu nastavit rozchod kol od 225 do 310 cm. Ve standardu je světlá výška pevná 125 cm, ale na přání je možné mít světlou výšku podvozku nastavitelnou ve třech úrovních 130, 170 nebo 200 cm. Samozřejmostí je řízení všech čtyř kol a zajímavostí je systém Mountain Master do kopcovitých terénů, kdy podvozek postřikovače automaticky kompenzuje svah.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down