14.05.2022 | 11:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Postřikovače pro členité pozemky

Roadshow firma Horsch byla připravena tak, že se technika této značky mohla ukázat při práci – jak postřikovače, tak i stroje na zpracování půdy a setí. Platilo to i o zastávce této akce na pozemcích Zemědělské společnosti Komorno na okrese Plzeň jih. Zajímavá byla ukázka novinky, neseného postřikovače Horsch Leeb 2.2 CS.

Nesený postřikovač Horsch Leeb 2.2 GS byl posledním předvedeným zástupcem z oblasti aplikační techniky. Na první pohled bylo nápadné, jak blízko k traktoru je usazen. Tím se dociluje omezení odlehčování přední nápravy traktoru. Rovněž samotné připojování k traktoru je usnadněno: nejprve se v bezpečné vzdálenosti připojí k traktoru hydraulické hadice a další vedení a pak stačí již jen s traktorem nacouvat a postřikovač uchytit do závěsu. Nesené postřikovače má firma Horsch v sortimentu pro podniky s členitou strukturou pozemků o menší výměře. Systém vedení ramen Boom Control je i u těchto strojů standardem.

Všechny postřikovače se jeden po druhém představily v praktických ukázkách na blízké louce. Účastníci Roadshow se tak mohli přesvědčit o tom, jak se ramena Leeb dokážou chovat klidně i za jízdy vyššími rychlosti, při náhlém zrychlení či prudkém zabrzdění. Je to patrné i na přiložené videoukázce.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství č. 6/2022.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down