20.05.2022 | 08:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Potato Europe 2022 v Německu se může opět konat

Německá zemědělská společnost DLG organizuje nejen mezinárodní veletrh Agritechnica, ale také akci s názvem PotatoEurope. Jedná se o polní prezentaci techniky, odrůd a přípravků pro pěstování a sklizeň brambor. Velmi atraktivní bývají praktické ukázky strojů pro sázení a sklizeň brambor při práci.

Jednou za čtyři roky se tato akce koná v Německu. Letos se zemědělci budou moci sejít na poli podniku Rittergut Bockerode v obci Springe-Mittelrode v Calenberger Land (jižní Dolní Sasko, blízko pod Hannoverem) ve dnech 7. a 8. září 2022. Na akci bude stovka vystavovatelů prezentovat výsledky šlechtění, hnojiva, prostředky na ochranu rostlin a zemědělské technologie pro pěstování brambor.

Po výpadku, způsobeném koronavirovou pandemií, se tradice těchto úspěšných akcí může znovu rozeběhnout. Po zrušení Potato Europe 2020 ve Francii a o rok později v Holandsku je Potato Europe 2022 první akcí, jež se může konat.

Speciální show „Zpracování a prodej na farmě“ vyzdvihne přednosti prodeje produktů pěstování přímo ze dvora.  Další speciální show „Smart Potato Farming“ si klade za úkol inspirovat návštěvníky ohledně inteligentních, digitálních a automatických řešení, které mohou vstoupit do pěstování brambor v dalších letech.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down