Pracují neúnavně a spolehlivě

Italské stroje značky BERTI pracují na cestách, v sadech, parcích i na polích, zjednodušeně řečeno „cestou necestou, polem nepolem“. Rozsah činností, které zastanou stroje značky Berti, je opravdu veliký. Stroje, které prodává na českém trhu společnost PEKASS, sahají od mulčovačů, příkopových ramen, polních drtičů, až po rotavátory a rotační brány.

Potkáte je na rovinách, jakými jsou pole, louky, letištní plochy, nebo pracují ve svažitých terénech, upravují krajnice a příkopy podél cest. Zde se všude „Bertík“ pohybuje jako ryba ve vodě, což potvrzují i stovky spokojených zákazníků po celé ČR.

Největší oblibě se již mnoho let těší svahové mulčovače modelové řady TA. Jejich nespornou výhodou je možnost práce pod úrovní terénu v náklonu 65 ° a nad úrovní terénu v náklonu 90 °, a tím jsou svou všestranností předurčené k širokému nasazení na bezesporu všech typech ploch. Jejich agregace je také rozmanitá od malotraktorů až po vysoce výkonné zemědělské traktory. Důležitým faktem je také to, že si dokážou poradit i s případným dřevitým materiálem o průměru 3–7 cm, a tím svou multifunkčnost ještě více umocňují. Pak jsou tu mulčovače a polní drtiče rovinné určené k likvidaci travních, náletových a posklizňových porostů, jejichž pracovní záběry se pohybují v rozmezí od 1 až do 6 metrů a tím je tedy pokryto kompletní portfolio malotraktory počínaje a výkonnými traktory konče. U rovinných mulčovačů je také možné využívat bočního posuvu, který umožňuje vychýlení stroje, například do meziřadí nebo pod ohradníky. Možností jsou však i mulčovače na stavební stroje, například smykem řízené nakladače nebo bagry, které plní roli nosiče mulčovače. Péči o travnaté porosty pak doplňují příkopová ramena určená pro zadní nebo čelní agregaci na malotraktory a traktory v pracovních dosazích od 2 do 7 metrů s různými typy pracovních hlavic od mulčovací až po seřezávací na dřeviny.

V posledních letech se nabídka výrobce BertI rozšířila také o půdní rotavátory a rotační brány, a to opět v širokém spektru pracovních záběrů. U rotavátorů se jedná o pracovní záběry od 90 do 250 cm a u rotačních bran od 110 do 500 cm.

Přesvědčte se o kvalitě výrobků Berti i vy a staňte se dalším spokojeným uživatelem.*

David Procházka
vedoucí divize komunální a silniční techniky
PEKASS a. s.

Úvodní foto:
Rovinný mulčovač Berti EKR/S 220

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down