22.11.2022 | 07:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Přehlídka pro milovníky zeleně

V sousedství haly č. 33 na mezinárodním veletrhu zemědělské techniky EIMA 2022 probíhalo živé předvádění nejrůznější techniky formou jízd. V rámci programu EIMA Green se ve vymezeném prostoru proháněly nejrůznější stroje, využitelné pro zahradnictví a údržbu zelených ploch. Čekal je přitom ne zrovna lehké terén – uměle vytvořená dráha byla samý kopeček, nerovnost, překážka či zákruta.

Kromě zahradních traktorů se tam předvedly i kompaktní modely kolových nakladačů, a to včetně manipulace s připravenými balíky. Nechyběly ani terénní čtyřkolky pro přepravu materiálu.

Přehlídka představila nejinovativnější stroje a zařízení pro údržbu parků, sportovních zařízení a veřejných a soukromých zelení, stejně jako pokročilé systémy pro městskou výzdobu a zelenou architekturu. V rámci velké mezinárodní výstavy EIMA je program EIMA Green přínosem pro velké distribuční podniky, zahradní centra, obce a rekreační aktivity a je také lákadlem pro nadšence a všechny milovníky zeleně. V rámci programu nechyběly ani specializované semináře pro odborníky a specialisty, jakožto i veřejnost.

Pokud zrovna nebyly v pohybu, bylo možné si jednotlivé stroje prohlédnout na výstavě u předváděcí plochy.

Více informací v Mechanizaci zemědělství č. 12/2022.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down