Premiéra na severozápadě Čech

„Sverozápadní Čechy byly jedním z posledních bílých míst na mapě České republiky, kde postavení značky Case IH neodpovídalo požadavkům autorizovaného dovozce ani výrobce. Byť v období rakovnické společnosti Fall zde byla populace strojů Case IH velice silná. Postupem let tady tato značka ztrácela pozice a klesala i kvalita poskytovaných služeb. Proto jsme přibližně před dvěma lety založili společnost AgroZES, která bude v tomto regionu působit a vrátí postavení značky Case IH na úroveň obvyklou na celém světě,“ řekl v rámci oficiálního otevření nového autorizovaného obchodního a servisního střediska značek Case IH a Great Plains v Hořesedlích Karel Plešinger, obchodní ředitel Agrotec Group pro zemědělství a stavebnictví.

Nové obchodní a servisní středisko společnosti AgroZES, spol. s r. o., které už dnes splňuje přísné standardy výrobce Case IH, naleznou zemědělci v Hořesedlích, poblíž hlavní silnice Praha – Karlovy Vary, v areálu prodeje a distribuce společnosti AgroZZN a. s. Rakovník.

„V tuto chvíli máme již asi 65 stálých zákazníků a více než šedesát prodaných strojů a zařízení,“ řekl týdeníku Zemědělec ředitel společnosti AgroZES Ing. Jindřich Křivánek, Ph.D. „Během necelých dvou let jsme v Hořesedlích vybudovali moderní středisko s odborně vyškoleným týmem obchodních zástupců a servisních techniků, kteří jsou připraveni pomoci našim zákazníkům a poskytovat služby na vysoké úrovni. Zemědělci zde naleznou výborně vybavené zázemí včetně skladů náhradních dílů, vozového parku a moderního dílenského vybavení. Se silným partnerem v zádech jsme připraveni dodávat zemědělcům nejen moderní techniku, ale nabídnout jim i spolehlivý odborný, záruční a pozáruční servis a rychlé dodávky náhradních dílů včetně kompletního poradenství, financování a pojištění. Kromě okresů Rakovník, Kladno, Louny, kde doposud působíme nejvíce, jsme již nyní připraveni zajišťovat prodej a servis zemědělské techniky i v okresech Karlovy Vary, Sokolov, Chomutov, Most, Teplice a Ústí nad Labem. Těší mě, že se nám po dvou letech podařilo postavit projekt AgroZES na nohy.“

Celou reportáž naleznete v Zemědělci č. 48.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *