Prestižní ocenění pro vyspělou techniku

Moderní zemědělské stroje, to nejsou jen produkty nejvyšší kvality a technologie, ale mohou také zaujmout svým průmyslovým designem. Přesně to CLAAS dokázal se dvěma novými produkty a opět se tak zařadil k oceněným v rámci mezinárodního renomovaného ocenění iF Design Awards.

Vysoce výkonná samojízdná sklízecí řezačka JAGUAR 900 byla oceněna v kategorii „Produkt“ cenou iF Design Award a mobilní GPS vysílač RTK FIELD BASE získal „Zlato“. Oba produkty, které konkurovaly 5.575 podaným žádostem z 59 zemí, přesvědčily porotu harmonickým souladem techniky a estetiky. Před několika dny se v Mnichově v muzeu BMW Welt konalo slavnostní udělování cen iF Design Award Night 2017. Slavnostního předávání se zúčastnilo kolem 2000 hostů.

Za svůj úspěch u iF Design Award 2017 vděčí JAGUAR 900 úzké a dobré komunikaci mezi společností CLAAS a firmou Budde Industrie Design z Münsteru,“ říká Dirk Lahmann, vedoucí projektant nové řezačky JAGUAR. JAGUAR 900 je řezačka nejvyšší výkonnostní třídy a je využívána při sklizni pícnin. Podle poroty kopírují obrysy stroje tok materiálu a ztělesňují výkon a sílu až k řezacímu ústrojí. Tento kvalitní stroj nabízí spolehlivé a pohodlné pracovní prostředí s dobrým přehledem o pracovním prostoru. Navíc jsou všechna místa údržby dobře přístupná a přizpůsobena potřebám uživatele.

Druhý oceněný produkt CLAAS, mobilní GPS vysílač RTK FIELD BASE, získal „zlato“. „Nejvyšší důraz na dokonalou rovnováhu z hlediska funkce a vzhledu klademe nejen na naše stroje, ale také na naše elektronické komponenty,“ komentuje ocenění Christian Radons, obchodní ředitel CLAAS E-Systems.*

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *