Přichází nová značka maziv

Prostřednictvím společnost Top Oil Services, k. s., se sídlem v Horšovském Týně, která nabízí širokou paletu olejů, maziv, aditiv, autokosmetiky a autochemie, přichází na český trh nová značka olejů - Q8Oils.

Společnost Top Oil Services, k. s., poskytuje kvalitní služby již mnoho let. Má vytvořen systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9002 a je certifikovanou poradenskou firmou LGA InterCert. Mezi spokojené zákazníky v České republice patří mimo jiné Monteferro Hrádek u Rokycan, Happich Plzeň, Flabeg, ABB Brno, Karel Loprais Team – mnohonásobný vítěz rallye Paříž–Dakar, Mogul, OMV, Shell, Total ale i Škoda Plzeň.
Synonymum vysoké kvality
Na území České republiky zřídila své hlavní sídlo v Horšovském Týně společnost Kuwait Petroleum International Lubricants, která reprezentuje obchod s mazivy různých společností pod obchodní značkou Q8Oils. Tato značka se stala synonymem vysoké kvality, technické vyspělosti, stálého zdokonalování a servisu a nelze ji na evropském trhu s lubrikanty přehlédnout. Na prahu třetího tisíciletí je společnost Kuwait Petroleum International sedmým největším ropným konglomerátem na světě se sítí více než 5000 poboček napříč devíti evropskými státy. V současnosti obchoduje ve 13 zemích Evropy a na celém světě s více než 100 ropnými produkty. Prezentaci značky Q8 zabezpečuje přes 5000 čerpacích stanic, stejný počet spolupracovníků pak dosahuje pouze v Evropě ročního obratu přes 6 miliard eur.
Společnost Kuwait Petroleum International Lubricants uvádí na český trh produkty nejlepší kvality. Jedinečný, vysoce rafinovaný základ olejů Q8Oils je na základě nejnovějších technologií obohacených o pokroková aditiva míchán do patentovaných směsí. Portfolio produktů Q8 zahrnuje kolem 1500 druhů hotových druhů maziv, základových olejů, procesních olejů, koncentrátů a vosků, kompletní paleta výrobků pak zahrnuje více než 3000 nejrůznějších produktů v odlišných baleních.
Střední cenová relace
„Vysoká úroveň produktů Q8Oils je založena na kvalitní kuvajtské ropě a vlastních rafinérií,“ tvrdí jednatel společnosti Top Oil Services Ing. Ivan Riegel. „Oxidační stabilita produktů zajišťuje vynikající výkon při prodlužování životnosti ošetřovaných komponentů, přičemž barva, biologická rozložitelnost a minimální riziko nabízejí našim zákazníkům příležitost ke snížení nákladů a k získání konkurenceschopného produktu. Co je však neméně důležité, Kuwait Petroleum International se trvale snaží zdokonalovat své produkty tak, aby byly co nejšetrnější k životnímu prostředí.“
Vysokým nárokům dnešní a budoucí generace motorů osobních i nákladních automobilů či stavebních a zemědělských strojů vyhovují motorové oleje Q8. Byly vystaveny extrémním nárokům a jízdním podmínkám, testovaly se při nejvyšším zatížení, a to i v profesionálním rallye sportu a při mistrovství světa silničních automobilů. Motorové oleje Q8 udržují motor v čistotě, spolehlivě ho chrání před tvorbou černého šlemu a snižují jeho opotřebení. Paleta motorových olejů Q8 pokrývá všechny významné okruhy použití – od plně syntetických vysoce výkonných lehkoběžných olejů po dvoutaktní motorový olej. Nabídku sortimentu doplňují převodové oleje a speciality (brzdové a chladicí kapaliny, čističe), kvalitní hydraulické, převodové a oběhové oleje pro těžký průmysl a řezné a formovací oleje pro specializované kovoobráběcí firmy. Na českém trhu by měly podle ing. Riegela zaujmout střední cenovou relaci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *