Příjemné posezení upevnilo dobré vztahy

Prostředí výrobního závodu v Rychnově nad Kněžnou se stalo zázemím pro konání Mikulášských zabijačkových hodů firmy BEDNAR FMT. Obchodní partneři a zákazníci úspěšného českého výrobce zemědělské techniky si mohli vzájemně vyměnit své zkušenosti z letošního roku, který patří v zemědělství k těm úspěšnějším. Pro příjemnou atmosféru posloužil originální doprovodný program.

Akci zahájil majitel společnosti Dr. Ladislav Bednář, který pozdravil všechny přítomné a poděkoval jim za zájem o stroje této značky. Vyjádřil poděkování i za cenné zkušenosti, s nimiž uživatelé strojů přichází za firmou BEDNAR FMT a umožňují tak techniku stále zdokonalovat a zvyšovat její kvalitu.

Přítomní zemědělci mohli také popřemýšlet o tom, jaký stroj z nabídky firmy BEDNAR FMT si mohou pořídit pro následující období hospodaření. Vhodnou závěsnou techniku pro zpracování půdy, setí či zemědělskou dopravu si mohli vybrat na doprovodné výstavě na volné ploše v okolí závodu. Kromě známých strojů zde byly vystaveny i novinky, jako je talířový podmítač Atlas HO nebo rozvlačovač Striegel-Pro PE 12 000.

Atlas HO je těžký krátký talířový podmítač robustní konstrukce. Je vybaven novým postavením sekcí talířů do „X“, díky němuž stroj precizně sleduje stopu tažného prostředku. V centru volné plochy stál univerzální secí stroj Omega OO 4000 R se záběrem čtyři metry. Dále byl k vidění i oblíbený model dlátového pluhu v neseném provedení, Terraland TN 3000 HM7R. Tyto stroje se osvědčují pro intenzivní nakypření půdních vrstev a pro narušení podorniční pánve. Při jednom přejezdu zároveň provádí rozdrobení hrud na povrchu a utužení půdy.*

Více informací přinese Mechanizace zemědělství 1/2015.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *