04.05.2022 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Příjemné setkání a praktické ukázky techniky

Firma Horsch je inovativní výrobce. Protože byly zrušeny mezinárodní veletrhy, zvolil Horsch vlastní cestu, jak vejít do kontaktu se zákazníky – polní prezentaci své techniky. A to formou Road Show. V roce 2021 bylo v plánu za šest měsíců objet evropské země, včetně České republiky. Akce se setkala s velmi příznivými ohlasy zemědělců, a proto v letošním roce pokračuje.

Zástupci firmy Horsch tak mohou zblízka prezentovat nejen stálice svého výrobního programu, ale i četné novinky. Bylo tomu tak i v průběhu první zastávky této akce v ČR v letošním roce – na pozemcích Zemědělské společnosti Komorno. Akci doprovázelo slunné počasí a hojná účast zájemců.

Akce byla připravena tak, že se stroje Horsch mohly ukázat při práci – jak postřikovače, tak i stroje na zpracování půdy a setí. Úvodem informovali zástupci firmy o tom, že se společnost Horsch dobře vypořádala s pandemií koronaviru a jejími důsledky. Poptávka po moderních produktech je na vysoké úrovni, zato však suroviny pro výrobu jsou nyní drahé a obtížně dostupné.

Za firmu Horsch v Německu k účastníkům akce promluvil pan Jens Fehl, který má u výrobce na starosti postřikovače. Řekl, že v posledním roce může firma Horsch slavit již desetileté výročí výroby svých postřikovačů. Za tu dobu si vyvinula pěkně ucelený sortiment, čítající nesené stroje, dále osm modelů tažených strojů a tři typy velkých samojízdných postřikovačů. Všechny postřikovače Horsch Leeb mají ve standardní výbavě systém aktivního vedení ramen Boom Control. Ramena perfektně kopírují terén anebo porost ošetřované kultury a lze jet i vysokými rychlostmi při zachování kvality aplikace. Nový produkt z této oblasti, systém pulzních trysek, mohli návštěvníci vidět a vyzkoušet si v chodu na modelu v Showtrucku, jenž je tradiční součástí Horsch Roadshow. Jak řekl Jens Fehl, vývoj pokračuje stále dál a zemědělci se mohou těšit na další aplikaci nejmodernějších technologií do postřikovačů Horsch Leeb.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down