05.02.2022 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Přínos moderní telemetrie u kombajnů

Nejnovější kombajny Case IH řady Axial-Flow 250 nabízejí výhody bezdrátového obousměrného přenosu a správy dat AFS Connect, což umožňuje majitelům přesně spravovat data z farem, polí a vozového parku z počítače, telefonu nebo tabletu. Mezi výhody patří možnost koordinovat překládání zrna z kombajnu na odvozní soupravy, lépe si předem naplánovat údržbu kombajnu a doplňování paliva a přijímat oznámení o vlhkosti zrna, výši výnosů a další údaje o sklizni. 

To vše sehrálo svou roli v tom, že pomohlo uživatelům kombajnů Axial-Flow co nejlépe využít těsných sklizňových oken a zvýšit produktivitu a zisk v náročné sklizni v průběhu loňského roku.

Unikátní snímače výšky vrstvy nad síty poskytují přesné měření zatížení sít, což umožňuje systému určit rozdíl mezi přetížením síta a ztrátami na sítech. Kamera kvality zrna identifikuje prasklá a zlomená zrna a obsah příměsí (MOG). Na základě zjištěných dat je automaticky v průběhu práce po celý dlouhý sklizňový den upravováno nastavení tak, aby byly splněny požadované cíle kvality  zrna, stanovené provozovatelem pro sklízenou plodinu. Technologie AFS Harvest Command umí pracovat v širokém spektru plodin od pšenice a ječmene až po kukuřici, sójové boby, řepku olejku a rýži.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down