Přišli s traktory různých značek

S rozšířeným sortimentem se prezentovala firma N & N Košátky. Kromě klasických strojů, kterými jsou traktory Zetor, byly vystaveny též traktory Valtra a malotraktory Wisconsin. Firma N & N Košátky tak nyní nabízí širší sortiment traktorů, kde nad výkon 120 koní, který je maximem pro Zetor, navazují traktory Vatra a v malotraktorech pak stroje Wisconsin. Traktory Valtra byly zatím prodány zejména pro lesní využití do vyvážeček, do nichž jsou ideální díky otočnému řízení.

Další novinkou v sortimentu jsou stroje JCB, které na Techagru zastupoval malý teleskopický nakladač, v nabídce je ale celý sortiment manipulátorů a také traktory Fastrac. Traktory JCB Fastrac mají návaznost na stroje Valtra, protože je výkonově doplňují, a to od limitu okolo 200 koňských sil. A kromě toho jde o specifickou kategorii traktorů, jejichž přednosti v dopravě jsou nezpochybnitelné.
Zajímavostí produktů JCB je možnost jejich zapůjčení v systému Toko Rent, což může být výhodné pro stroje, které mají sezónní použití. Tyto stroje budou použity i jako zkušební pro zákazníky, kteří si chtějí techniku otestovat v domácích podmínkách.
Vedle traktorů a nakladačů nabízejí v N & N Košátky též závěsnou techniku, zejména od firem Kverneland, Strojíren Rožmitál či MGM. A velkého rozmachu doznávají též čelní nakladače z Humpoleckých strojíren, které jsou v současnosti montovány na každý druhý prodaný traktor Zetor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *