27.10.2022 | 07:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Přístroje nejen pro zemědělce

Na výstavě Naše pole nechyběla ani královéhradecká firma MEZOS spol. s r. o., která do Nabočan přivezla ukázku laboratorní techniky pro provoz a laboratoře zemědělských podniků. Návštěvníci si mohli prohlédnout řadu zařízení, od jednoduchých vzorkovacích pomůcek až po vlhkoměry či analyzátory nezbytné pro kvalitativní hodnocení zemědělských komodit.

Firma MEZOS spol. s r. o. se věnuje laboratorní technice od roku 1994. Zabývá se její výrobou, dovozem, prodejem servisem a současně školí pracovníky, kterým tato zařízení dodává. Část touto firmou vyráběné techniky končí i na zahraničních trzích, např. na Slovensku nebo v Polsku.

„Zaměřujeme se zejména na oblast produkce a zpracování obilí, a to od prvovýroby až po potraviny,“ řekla týdeníku Zemědělec obchodní manažerka Ing. Petra Fiedlerová. „Nabízíme jak laboratorní přístroje a zařízení pro rozbory rozhodčími metodami, tak i přístroje pro rychloanalýzy, jako například NIR analyzátory, gravimetrické a elektrické vlhkoměry a podobně. Našimi zákazníky jsou také pracoviště jiných odvětví, například škol, průmyslu nebo zdravotnictví. Úzce spolupracujeme i se základními, středními či vysokými školami a vědecko-výzkumnými pracovišti, například s ČZU v Praze, Mendelovou univerzitou v Brně, Ústředním kontrolním a zkušebním ústavem zemědělským a podobně."

Více naleznete v Zemědělci č. 43.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down