27.10.2017 | 09:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pro přepravu okopanin

Firma Annaburger představí v Hannoveru několik novinek. Mezi nim například EcoTanker LS 38.28, návěs určený primárně pro dopravu kejdy, digestátu a podobných kapalin. Třicetikubíková cisterna je určena jako kamionový návěs a její hlavní předností je snížená hmotnost. Prázdný návěs váží pouze 5,3 tuny, čehož bylo dosaženo optimalizací konstrukce cisterny, čímž se snížila hmotnost použitého plechu. Optimalizována byla i konstrukce rámu, který je maximálně odlehčen, při zachování dostatečné pevnosti. Lehčí je i čerpadlo Vogelsang, které je částečně vyrobeno z hliníku.
Annaburger EcoLiner HTS 33.12 je tridemový návěs upravený pro sklizeň okopanin. Pokud jsou totiž u něj demontovány bočnice, má výšku korby 1,6 m, s nástavky 2,4 m. Nižší výška bočnic znamená nižší pádovou výšku, kterou lze při nakládání brambor ještě snížit záchytnou plachtou. Aby se zachoval dostatečný objem, je prodloužena délka návěsu na 9,5 m a tím se získá kapacita 34 m3 při celkové hmotnosti 33 tun. S nástavky je pak celkový objem 53 m3, který je optimální pro převoz materiálů s nízkou objemovou hmotností, jako je třeba siláž a senáž.
Pro homogenizaci organického materiálu určeného pro kompostování, nebo bioplynové stanice je určen Annaburger RS Cut Master. Jedná se o upravené rozmetadlo statkových hnojiv, u něhož místo rozmetacích kotoučů jsou na jejich hřídelích nasazeny řezací jednotky, které provádí vícestupňové nakrácení přiváděného materiálu. *

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down