23.09.2022 | 06:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Proč má aplikační cisterna název Modulo?

Jak název napovídá, cisterna na kejdu Joskin Modulo2 je extrémně modulární! Kromě toho se její objem pohybuje v širokém rozpětí od 2500 do 20 000 litrů. A konečně, tento plně pozinkovaný model (nádrž a oje) je zajímavý pro všechny velikosti farem, zemědělských družstev a dokonce i poskytovatelů služeb.

Zákazníci si mohou vybrat možnosti podle svých potřeb, jako jsou kola o průměru 1850 mm nebo šířce 875 mm u modelu s jednou nápravou a dokonce i kola 850/50R30,5 (Ø 1 625 x 875 mm) na verzi s tandemovým podvozkem! V době, kdy se stále více mluví o zhutnění půdy, je tato možnost důležitá pro mokré a / nebo měkké půdy.

Odpružená oj nabízí nejen velké pohodlí, ale můžete také změnit umístění listů, abyste změnili sklon nádrže. Stejná oj ve tvaru písmene V plně chrání vývěvu a nabízí možnost jejího nastavení do rovné polohy, aby bylo zajištěno dokonalé mazání lopatek zepředu do zadní části kompresoru, čímž se prodlužuje jeho životnost. Žádný problém není ani v tom, vybavit Joskin Modulo čerpadlem dle přání zákazníka. Všechno je možné! Joskin Modulo nabízí tolik modularity, a proto tolik řešení pro uživatele. Velikost čerpadla bude také záviset na objemu nádrže nebo na volbě uživatele.

Opěrná noha je umístěna centrálně pod ojí, což umožňuje odstavení naplněné cisterny a má tu výhodu, že zabraňuje zkroucení vozidla při parkování.

Abychom mohli mluvit o pohodlí, všechny dvounápravové cisterny jsou vybaveny slavným podvozkem "Roll-Over". Jeho konstrukce s polohou listů pod čtverci náprav nejen snižuje těžiště, ale také, a co je důležitější, zlepšuje trakci v obtížných podmínkách, protože první náprava je zvedána nahoru místo toho, aby byla tlačena do země. Ve shodné míře pak se hmotnost cisterny přenáší na zadní nápravu traktoru.*

Joskin Modulo je cisterna s rozsáhlými možnostmi provedení a variant

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down