08.04.2022 | 11:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

PRODAG Zlín, s.r.o. v Brně

Široký sortiment prezentovala na brněnském výstavišti také společnost Prodag Zlín. Firma PRODAG Zlín, s.r.o., působí již 28 let na trhu se zemědělskou, lesnickou a komunální technikou a nabízí též širokou škálu strojů vlastní výroby.

Stánek na veletrhu v Brně představoval průřez sortimentem a návštěvníci si mohli prohlédnout štípače dřeva, baličky dříví, ale i lisy na ovoce. Zajímavostí byl i koncept „šplhajícího“ postřikovače.

Většina vystavených produktů byla značky Lancman. K vidění byl například vertikální štípač STX 17 EL s elektropohonem se štípací silou 17 tun a maximální délkou polene 117 cm, či horizontální štípač SLX 10 mobil se štípací silou 10 tun a max délkou polene 53 cm. Nechyběl ani štípací automat SAF-X-Cut nebo balička Lancman 2002.

Zajímavý projekt je „stromlezoucí“ postřikovač Hedera 4717, který by na trh měl přijít letos na podzim. Jde o český výrobek pomáhající v boji proti kůrovci a je chráněný patentem. Stroj dokáže vyšplhat po kmenu stromu a aplikovat postřik až do výšky 15 až 20 m.  

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down