08.12.2023 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Produktivnější postřikovače Case IH řady Patriot 50 a aplikátor Trident 5550

Každým rokem se okna s optimálními podmínkami pro agrotechnické zásahy zužují, a proto jsou efektivní a přesné aplikace nejvyšší prioritou. Postřikovač řady Patriot 50 a kombinovaný aplikátor Trident 5550 od Case IH nabízejí vysokou účinnost a přesnost s pokročilou technologií

Pro rok 2024 jsou postřikovače Case IH řady Patriot 50 ještě produktivnější. Aktualizace AFS Pro 1200 dovolují možnosti jednoho nebo více terminálů. Obsluha si tak může přizpůsobit rozložení informací v kabině, tedy kde chce mít zobrazený stroj, kde navádění a kde ovládací prvky vozidla. Na výběr je jeden terminál AFS Pro 1200, dva terminály AFS Pro 1200 nebo kombinace terminálů AFS Pro 1200 a Viper 4+. Funkce AutoFold Plus zlepšuje práci obsluhy díky své schopnosti zefektivnit rozkládání a sklápění výložníku jedním dotykem.

"Víme, že dnešní poskytovatelé služeb a zemědělské provozy potřebují postřikovače, které jdou nad rámec včasného a přesného postřiku, aby zlepšily efektivitu a produktivitu," řekl Mark Burns, manažer aplikačního marketingu ve společnosti Case IH. "S postřikovačem řady Patriot 50 nadále upřednostňujeme úplnou kontrolu nad vozidlem, vysokou úroveň přesnosti při aplikaci a vynikající prostředí obsluhy."

Za 42 minut z postřikovače rozmetadlo

Také kombinovaný aplikátor Case IH Trident 5550 přináší aktualizace pro sezónu 2024 - se zaměřením na maximalizaci produktivity a zvýšení přesnosti. Tento stroj může pracovat jako postřikovač anebo jako rozmetadlo hnojiv. Přestavba zabere 42 minut. Poháněn je šestiválcovým motorem o výkonu 390 k.

Přidání AIM Command FLEX II umožňuje individuální ovládání zapínání a vypínání trysek, nastavitelnou frekvenci pulzů trysky – 10, 15 nebo 20krát za sekundu, vyšší průtočná množství a vylepšenou diagnostiku. Rozšíření výložníku, který nyní má pracovní záběr 135 stop (tj. 41,148 m), umožňuje nyní ošetřit shodnou výměru při nižším počtu přejezdů. 

Osvědčená řešení z postřikovačů

"Vzhledem k proměnlivým podmínkám v terénu a krátkým aplikačním oknům je optimalizace efektivity zásadní," řekl Burns. "Kombinovaný aplikátor Trident 5550 pro rok 2024 nabízí řadu vylepšení, která jsme přenesli z postřikovačů řady Patriot 50. Patří mezi ně hydraulika push to connect, systém mytí trysek a možnosti zvýšení průtoku. Jsme nadšeni, že je můžeme přinést našim zákazníkům, kterým se líbí myšlenka používání jednoho stroje pro několik sezón, ale také chtějí přesný postřik s nejnovější technologií."*

Více informací v Mechanizaci zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down