11.10.2022 | 07:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

QR kódy poskytují přímý přístup k instruktážním videím

Aby se výrazně zlepšil a urychlil přístup k instruktážním informacím pro kombajnéry, v rámci vývoje sklízecích mltátiček New Holland existuje nově funkce zobrazování QR kódů na obrazovkách terminálů IntelliView. Tak je poskytován okamžitý odkaz na příslušná instruktážní videa.

Skenování kódu pomocí smartphonu pak poskytuje rychlý a snadný přístup k videu. Například když operátor pracuje na obrazovce, která souvisí s nastavením automatizačního systému IntelliSense, zobrazí se kód QR, který poskytuje okamžitý přístup k odkazu, jenž otevře příslušné video.

Výhodou získávání instrukcí a pomoci prostřednictvím QR kódů je, že okamžitě navedou operátora k videu s požadovanými pokyny, což ušetří značný čas ve srovnání s nalezením relevantních informací v jakémkoli jiném zdroji, jako je tradiční návod k obsluze. Díky snadnému přístupu ke správným informacím je pravděpodobnější, že budou používány častěji, což vede k efektivnějšímu využití možností stroje. Když jsou vydána nová instruktážní videa nebo jsou stávající videa aktualizována, nové QR kódy mohou být při aktualizaci jednoduše začleněny do softwaru stroje, což zajišťuje, že uživatelé mají vždy přístup k nejnovějším pokynům.

"Jsme potěšeni, že inovativní duch inženýrů společnosti New Holland byl oceněn touto zmínkou EIMA Innovation Award," říká Lars Sørensen, vedoucí vývoje sklízecích mlátiček společnosti New Holland.

"Zákazníci se často snaží najít instruktážní videa online, ale mnoho videí na internetu a nalezení toho pravého může vyžadovat čas. QR kódy zjednodušují celý proces a jsou jasným příkladem závazku společnosti New Holland vůči svým zákazníkům a životnímu prostředí kolem nich."

Tato inovace New Holland získala ocenění v podobě zmínky v soutěži EIMA Innovation Awards před konáním mezinárodního veletrhu EIMA 2022.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down