Rebell na stánku

Společnost Kockerling má ve svém sortimentu Rebella. Alespoň tak se jmenuje talířový podmítač, který byl před několika lety zařazený do nabídky do té doby pouze radličkových strojů. Na výstavě Aritechnika bude prezentován šestimetrový Rebell Profiline. Další představenou inovací bude také secí stroj Vitu 400

Společnost Köckerling je rodinnou firmou, kterou v současnosti vede již druhá generace. Mladý tým chce vyvíjet a vyrábět ekologické stroj vysoké kvality s optimálním poměrem výkonu i provozních nákladů. Ve výrobním programu jsou stroje na zpracování půdy a setí, šité na míru Evropě a evropským podmínkám. V současnosti Köckerling zaměstnává okolo 250 lidí.

Zpracuje půdu talíři
Talířový podmítač Rebell 600 je určen pro první podmítky po sklizni, ale i pro přípravu seťového lůžka. Je vybaven talíři o průměru 620 mm uloženými na pružných slupicích. Práci ukončuje válec STS o průměru 530 cm. Pracovní hloubku, která může být až 18 cm, je možné nastavit hydraulicky a to i během práce stroje.  Rebel Profiline má k dispozici i transportní kola, která jsou během práce na poli nesena. Výhody tohoto stroje tkví v jeho univerzálnosti, pevné konstrukci a nízkých nákladech na údržbu.

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down