Rekordní tempo růstu

Bavorská ministryně hospodářství Emilia Müllerová vyznamenala dne 2. 7. 2008 společnost Horsch Maschinen GmbH nejdůležitějším hospodářským titulem „Bayern Best 50“. Každoročně je tak oceněno padesát špičkových německých podniků. V tomto roce byl poprvé titul udělen také značce Horsch.

Ministerstvo hospodářství ocenilo především výjimečný hospodářský růst společnosti, protože Horsch zvětšil obrat a počet zaměstnanců tempem, jako žádná jiná firma. Zakladatel společnosti Michael Horsch k tomu řekl: „Samozřejmě nás velmi těší, že jsme nositeli tohoto vyznamenání, a to zejména proto, že získáváme uznání nejen v našem agrárním oboru, ale zařazujeme se i mezi absolutní hospodářskou špičku. Na to může být opravdu každý náš zaměstnanec hrdý. Jen díky snaze každého spolupracovníka je náš bezpříkladný firemní růst možný. V oboru zemědělské techniky je Horsch celosvětově výrobcem s nejsilnějším procentuálním růstem. Cena „Bayern Best 50“ tento vývoj dobře odráží a současně je pro nás motivací k dalším inovacím secí techniky a strojů pro zpracování půdy.“
Součástí ocenění od ministerstva hospodářství je čestný diplom a porcelánová socha bavorského lva.
Zdá se, že rekordní růst firmy Horsch bude pokračovat. Plán prodeje techniky se značkou Horsch v roce 2008 znamená totiž další překonání rekordního obratu z roku 2007 (103,5 mil eur), a to minimálně o 50 %! Hranici 200 miliónů eur překoná Horsch v roce 2009. Ten bude současně rokem jubilejním, kdy značka Horsch oslaví 25. výročí od svého založení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *