09.04.2022 | 11:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

REPAROSERVIS spol. s.r.o. je silným hráčem

REPAROSERVIS s.r.o. je silným hráčem na trhu s lesní technikou. V České republice zastupuje harvestory a vyvážecí traktory Rottne, dále harvestorové hlavice Rottne, ale též AFM-Forest, SP Maskiner AB nebo Log Max a novinkou sortimentu jsou i sázecí hlavice Bracke Forest AB.

V sortimentu jsou i výkonné mobilní štěpkovače Diamant 2000 a kácecí jeřáby Fällbach firmy Albach, mobilní štěpkovače Wüst či lesní speciální kolové traktory Equus. Dále je v nabídce trakční naviják T -Winch a z vlastní výroby pocházející železný kůň neboli pásový přibližovací stroj Kapsen 18 RC.

Většina zástupců jmenovaných strojů byla na výstavišti v Brně přítomna. K vidění byl například harvestor Rottne H8, který má výkon 168 koní a dosah 7 m. Maximální úřez hlavice je 43 cm a skvěle se hodí k prvním probírkám. K němu se hodí i samojízdná vyvážečka Rottne F10, která má nosnost 10 tun. V expozici nešlo přehlédnout též mobilní štěpkovač Albach Diamant 2000, jenž zvládne štěpovat celé vzrostlé stromy i těžební zbytky přímo v terénu. Štěpkovač dokáže zpracovat až 1000 tun dřeva za 16 hodin.

Nechyběly ani traktory Equus, které byly zastoupeny modely 175N UN a 175N WDC. Výhodou všech modelů je robustnost, spolehlivost, ale i šetrnost a komfortní ovládání.

Dalším vystaveným strojem byl železný kůň Kapsen 18 RC, který je primárně určen k přibližování dříví a vyznačuje se velkou průchodností terénem a nízkým tlakem na půdu.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down