05.06.2022 | 06:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Řešení Smart Farming koncernu SDF

Koncern SDF (Same-Deutz Fahr) podporuje své zákazníky celou řadou digitálních produktů a řešení. Zástupci koncernu je prezentovali v průběhu akce Smart Farming Days. A to včetně ukázek fungování systémů z portfolia precizního zemědělství koncernu SDF, k čemuž sloužila flotila celkem osmi traktorů Deutz-Fahr série 6 TTV, série 7 TTV a jeden stroj 8280 TTV.

Traktory byly agregovány se závěsnou technikou od renomovaných výrobců, jako byl například Horsch či Rauch. Návštěvníci, ale i experti z oboru Smart Farming, přítomní na akci, byli nadšení tím, jaké množství high-tech systémů se v traktorech Deutz-Fahr série 6 TTV skrývá. Hlavní cíl všech produktů z oblasti Smart Farming směřuje k tomu, aby práce na poli s traktorem a shromažďování dat byly pro zemědělce prostřednictvím automatizace co nejvíce zjednodušeny, čímž se dosáhne zvýšení produktivity.

Moderním rozhraním pro ovládání funkcí traktoru, nářadí prostřednictvím ISOBUS, navigačního systému a mnoha dalších aplikací z oblasti Smart Farming je iMonitor 3. Kromě toho existuje také možnost, přenést obraz z terminálu na tablet či inteligentní mobilní telefon díky funkci Xtend. A pro fungování vysoce přesného automatického řízení, ale i dalších funkcí, jako je automatické otáčení na souvratích Autoturn, se iMonitor 3 rovněž vhodně využije.

Potřebnou konektivitu v podobě přístupu na internet poskytuje modul Communication Telematic Module CTM. Ten dovoluje i příjem korekčního signálu RTK NTRIP a výměnu dat mezi stroji a softwarovými aplikacemi prostřednictvím platformy agrirouter.

Více informací v Mechanizaci zemědělství č. 7/2022.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down