01.05.2023 | 07:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Revoluce v rypadlo-nakladačích pokračuje

Společnost CASE Construction Equipment vzala CONEXPO 2023 útokem: oznámila rozšíření své řady rypadlo-nakladačů s uvedením dalších pěti nových modelů — včetně zcela nového modelu CASE 580SV Construction King. CASE oznámil zvýšenou poptávku po svých rypadlech a dává dodavatelům a majitelům podniků naprostou důvěru tím, že poskytuje zcela novou záruku Rock-Solid Guarantee na model CASE 580SV.

"CASE je tvůrcem továrně vyráběného rypadlo-nakladače a my jsme odhodláni podporovat požadavky našich zákazníků v celé Severní Americe na vybavení a obchodní růst," říká Terry Dolan, viceprezident pro Severní Ameriku, CASE Construction Equipment. "Tato zajímavá nová nabídka od CASE řeší jak praktické potřeby zemních prací, tak i způsob pro extrémně příznivé podnikání, cestu, jak investovat do nového vybavení a rozšiřovat schopnosti s naprostým klidem."

Zcela nový rypadlo-nakladač CASE 580SV Construction King, představený na veletrhu CONEXPO, přináší svůj čelní výložník ve stylu nosiče nástrojů. Je tak ideální pro firmy, které používají rypadlo-nakladač jako primární manipulátor materiálu – nakládání a vykládání palet, manipulaci s potrubím nebo jiným materiálem kolem dvora či na staveništi. Přidání lopaty 4 v 1, nebo 6 v 1 nebo některého z nesčetných typů dalšího příslušenství, dostupného pro rypadlo-nakladače CASE, z něj činí robustní víceúčelové řešení na staveništi. Výměnu lopat a příslušenství usnadňuje hydraulické rychloupínání. Nový model se středovým čepem je okamžitě k dispozici pro trh v Severní Americe. CASE zavede model s bočním posuvem později v roce 2023. *

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down