25.09.2022 | 07:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Robustní a odolný teleskopický manipulátor

Jako u všech teleskopických manipulátorů Bobcat, byla i u nového superkompaktního manipulátoru TL25.60 nová kapota motoru navržena s ohledem na maximální viditelnost na pravé straně stroje. Spolu s novou podobou přístrojové desky v kabině a pevnými, avšak úzkými sloupky kabiny má obsluha vynikající výhled bez překážek.

V kombinaci s nejlepším poloměrem otáčení na trhu umožňuje toto řešení obsluze snadný pohyb po staveništi s minimem nehod nebo chyb.

Stroj TL25.60 se může pochlubit extraodolnou konstrukcí s robustním rámem a výložníkem pro práci v jakémkoli prostředí. Krytá konstrukce poskytuje ochranu hydraulických a elektrických součástí (včetně potrubí, kabeláže a převodů). Spodní část stroje chrání ocelová deska. Stejně jako všechny teleskopické manipulátory Bobcat má i TL25.60 konstrukci z uzavřených profilů a dostatečnou světlou výšku, aby operátor mohl klidně pracovat.

Model TL25.60 nabízí působivé možnosti kontroly v jakékoli výšce díky plynulému hydrostatickému pojezdu, hydraulicky ovládanému pohybu výložníku a sdílení průtoku. Zajišťuje tak splnění všech potřeb, s nimiž se můžete na pracovišti setkat. Použitím stejného hydraulického rozvaděče jako u ostatních modelů řady R poskytuje TL25.60 nejlepší doby cyklu na trhu.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down