29.09.2022 | 07:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Robustní návěsy s univerzálním využitím

Firma Joskin vyrábí univerzálně využitelné zemědělské návěsy. Nejprodávanější model z nabídky vyklápěcích návěsů Joskin je Trans Cup. Ten se pyšní technickou nosností 10–18 tun. K dispozici jsou jedno a dvounápravové verze. Objem korby činí od 10,2 do 21,9 krychlových metrů, objem je možné případně zvětšit s možností montáží hliníkových nástaveb.

Větším bráškou jsou návěsy Joskin Trans Space. Ty se pyšní nosností 18 až 26 t. Firma Joskin má v nabídce dvoj- nebo třínápravové verze se základním objemem (bez nástaveb) od 21,9 do 30,8 metrů krychlových. Samozřejmě jako u menšího Trans Capu, i zde je v nabídce několik možností nástaveb.

Speciálně konstruovaná je již oj návěsů Joskin Trans Space. Je zúžená, „šípového“ tvaru, s odpružením listovými pružinami ve standardu, na přání pak je možnost hydraulického odpružení.

Na spodní část korby je použita ocel Hardox 400 o tloušťce 4 mm. Boční stěny jsou vyrobeny z vysokopružné oceli o shodné tloušťce 4 mm s horním zesílením. Rovněž i odpružení podvozku je vyřešeno komfortně: od verze Trans Space 7500 podvozek disponuje hydraulickým odpružením náprav (Hydrotandem nebo Hydrotridem), případně s možností automatického nastavení výšky náprav. Třínápravové modely se vyrábějí s dvojitým samořiditelným systémem (první a poslední náprava), jakož i zvedací první nápravou (pro jízdu s prázdným návěsem). Pro zajištění stability v průběhu vyprazdňování slouží vyklápěcí stabilizátory. Tandemový podvozek má náběžné řízení zadní nápravy.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down