25.03.2023 | 12:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rozšířená nabídka lisů s variabilní komorou

New Holland Agriculture rozšiřuje svou nabídku lisů na válcové balíky s variabilní komorou o modely Pro-Belt 165/190. Tyto prémiové stroje, prvně představené na jaře loňského roku, byly vyvinuty tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám službařů a zemědělců, kteří dosahují vysoké roční výkonnosti svých lisů.

Nové lisy formují balíky s průměrem 90 až 165, nebo 90 až 190 cm a používají zesílenou převodovku a zesílené a zjednodušené jsou i další pohonné systémy. Samozřejmostí je centrální olejové mazání, za příplatek je centrální mazání používající mazací tuk.

Šířka sběrače dosahuje 2,3 metru a pokud je použit řezací rotor s průměrem 520 mm, může pracovat s protiostřím v podobě 12, 13, nebo 25 nožů, což přináší nejkratší teoretickou délku řezanky 42 mm. Dno řezacího ústrojí je hydrauliky sklápěné. Lisovací komora využívá dvou válců a čtyř pásů a obsahuje indikátor zaplnění.

S kapacitou až 30 tun za hodinu a měrnou hmotností 140 kg/m3 slámy umožní modelová řada Pro-Belt lisovat rychleji, dokončit práci za kratší dobu a s menším počtem balíků. Jako tažný prostředek vyhoví traktor s výkonem motoru 160 až 200 k (při aktivním řezání) a z hlediska hydraulického ovládání postačují dva vnější okruhy. Řízení funkcí lisu je realizováno pomocí platformy ISOBUS, nebo monitoru Intelli View IV.

Simon Nichol, vedoucí managementu Driven Hay & Forage Product ve společnosti New Holland, řekl: „Novou modelovou řadu Pro-Belt jsme navrhli na základě zpětné vazby, kterou jsme shromáždili během testování u mnoha zákazníků po celém světě – od Severní Ameriky po Austrálii, Nový Zéland a Evropu. Uživatelé jasně vyjádřili charakteristiky, které považovali za základní: všestrannost sklízených plodin, výkonnost, intenzitu lisování a vzhled balíků. Nové lisy všechny tyto charakteristiky naplňují.”*

Nová modelová řada Pro-Belt 165/190 je určena pro uživatele požadující výkonný lis s variabilní komorou

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down