06.09.2022 | 06:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rozšíření portfolia lisů na válcové balíky

Společnost New Holland Agriculture North America provedla rozšíření nabídky lisů na válcové balíky o zcela nové řady Pro-Belt a Roll-Belt 450 Utility Plus. Zákazníci mohou od nových lisů očekávat novou výkonnost a dále zlepšenou spolehlivost.

"Tyto nové lisy na válcové balíky demonstrují odhodlání společnosti New Holland nabízet více možností, jak lépe vyhovět potřebám zákazníků, bez ohledu na velikost provozu, při pokračujícím zvyšování laťky na úroveň zařízení a na kvalitu balíků," říká Sally Johnson, viceprezidentka pro New Holland Agriculture North America.

Lisy na válcové balíky Pro-Belt poskytují maximální spolehlivost a výkon pro zvýšení produktivity profesionálních dodavatelů sena a slámy. Nové lisy Pro-Belt 450 a 460 budou stále dokola produkovat pevné balíky. Jsou vybaveny odolnými komponenty, jako je převodovka TwinDrive a disponují robustnější konstrukcí pro zvýšení spolehlivosti při produkci vyššího počtu balíků po celou dobu životnosti lisu.

Vynikající vkládání hmoty je výsledkem práce velkého sběrače MaxiSweep a působivé průchodnosti sběracího ústrojí.  O vkládání materiálu se dle výbavy lisu stará rotor SuperFeed  nebo rotační podávací a řezací systém CropCutter se 13 anebo 25 noži. Uvnitř komory najdou zákazníci jednoduchý, ale vysoce efektivní design s pohyblivými částmi. O formování balíků se starají čtyři široké, prémiové nekonečné pásy.  Podlahový systém ActiveDrop je standardně u všech verzí, což minimalizuje riziko ucpání. Aby se snížila náročnost na pravidelnou údržbu, automatické mazání řetězů je standardem. Automatický  mazací systém a servisní osvětlení pod štítem se ovládají prostřednictvím terminálu.

Tyto lisy poskytují intuitivní uživatelské rozhraní s pokročilou elektronikou ISOBUS.  Dostupný standard s prémiovou elektronikou, která pracuje s virtuálním terminálem zákazníka a připojením ISOBUS  nebo 10,4palcovým barevným dotykovým terminálem IntelliView IV. Operátoři mohou upravit řadu funkcí a aktivovat automatizaci lisů IntelliBale  pro automatizaci  lisovacího cyklu s kompatibilním traktorem.* 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down