17.03.2023 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Rozšíření produktového portfolia

Produktové portfolio značky Bobcat doznalo v posledních pěti letech značných změn - došlo k jeho zásadnímu rozšíření. Během tohoto období firma uvedla na trh více strojů než dříve v celé své předchozí historii. Nabídku rozšířila o nové technologie, inovace a celé produktové řady, jako jsou například stroje pro údržbu pozemků zahrnující kompaktní traktory, malé kloubové nakladače, sekačky nebo stroje pro údržbu trávníků.  

„Značka Bobcat dennodenně pomáhá čelit pracovním výzvám lidem na celém světě. Z velkých problémů pomáháme prostřednictvím našich strojů dělat menší,“ dodává Laura Ness Owens, vice prezidentka pro značku Doosan Bobcat. „Rozšířením značky do oblasti mobilních energetických zařízení a vysokozdvižných vozíků může nově Bobcat pomáhat ještě většímu počtu zákazníků a více způsoby než kdy dříve.“ 

Nová identita produktů DPP i DIV přinese výrazné designové a estetické změny, které budou v souladu se současnou podobou značky Bobcat.

Zákazníci mohou novinky spatřit na klíčových světových veletrzích v březnu a dubnu 2023: 

  • DPP: na veletrhu CONEXPO 2023 v Las Vegas, který se koná ve dnech 14. až 18. března.
  • DIV: na veletrhu ProMat 2023 v Chicagu, USA, ve dnech 20. až 23. března a na veletrhu LogiMAT v Německu ve dnech 25. až 27. dubna.

Vysokozdvižné vozíky a mobilní energetická zařízení budou postupně dostupné prostřednictvím rozsáhlé celosvětové sítě prodejců Doosan Bobcat a zůstávají i nadále součástí Doosan Group.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down